Demo2 first
بیمه عمر و بازنشستگی
Demo2 second
بیمه زنان خانه دار
Demo2 third
بیمه آتیه فرزندان
 
SiteMap Print Send
   چرا همه به بیمه عمر نیاز دارند؟

چرا بايد بيمه عمر و پس انداز خريد؟

 

 

 

 

بيمه عمر و سرمايه‌گذاري به معني : 

شراکت در جامعه  ،     

حفظ كرامت انساني در روزهاي مبادا    و   

پس انداز براي آينده

به شمار مي‌رود.

بيمه نيوز - بسياري از افراد آينده‌نگر در سراسر جهان به دلايل گوناگون و در مقاطع مختلف زندگي خود يکي از انواع بيمه عمر را تهيه مي‌كنند. شما هم دليل خود را براي اين کار پيدا كنيد.

1- براي شما كه به تازگي تشكيل زندگي داده ايد بهترين فرصت ممکن است؛ زيرا جوان هستيد ‌و تندرست و اين يك فاکتور مهم براي شماست که حق بيمه كمتري بپردازيد و سود بيشتري ذخيره كنيد. اين بيمه‌نامه بسيار انعطاف‌پذير است و در آينده مي‌توانيد فرزندانتان را نيز ذي نفع خود قرار دهيد.

2-اگر شما از ابتداي شروع زندگي مشترك اين كار را انجام نداده ايد حتما علاوه بر همسر اكنون فرزنداني نيز داريد. اميدواريم دير نشده باشد پيش از اينكه سن شما افزايش پيدا كند و ريسک سلامتي‌تان بالا رود. تا سن شصت سالگي تهيه اين بيمه نامه شدني است.

3-اگر هنوز ازدواج نكرده‌ايد، ولي درآمدي داريد شما هم از تهيه بيمه «عمرو سرمايه‌گذاري» سود خواهيد برد اولويت شما در بخش پس‌اندازي آن نهفته است و تا زماني كه تشکيل زندگي دهيد پول خوبي ذخيره خواهيد كرد. بعد هم مي‌توانيد عزيزان خود را استفاده‌کنندگان بيمه‌نامه قرار دهيد.

4-والدين خوب، پدربزرگ و مادر بزرگ گرامي، شما هم مي‌توانيد به مناسبت‌هاي مختلف مثل روز تولد، زمان فارغ‌التحصيلي و ازدواج فرزندان و نوه‌هاي عزيز خود يك بيمه نامه «عمر و سرمايه‌گذاري» به آنها هديه بدهيد. اين بسيار بهتر از انواع اسباب بازي‌ها و وسايل ديگر دوام مي‌آورد؛ ضمن اينكه شما با اين عمل آنها را تشويق مي‌کنيد تا همين كار را براي عزيزان خود انجام دهند.

5-اگر شما شريك تجاري داريد كه ممكن است بازماندگانتان نقدينگي لازم براي ادامه شراكت را نداشته باشند خريدن سرمايه‌اي قابل‌توجه و آن هم بدون ماليات بر ارث و حصر وراثت از طريق بيمه عمر مي‌تواند كمك بزرگي به عزيزانتان باشد.

6- شايد هم شما پس انداز و سرمايه‌گذاري‌هاي لازم را در طول زندگي انجام داده ايد و خيالتان از بابت آينده خود، همسر و فرزندانتان راحت است. ما به شما تبريک مي‌گوييم، با اين حال شما هم مي‌توانيد حقوقي قابل توجه را مستقيما" براي خود در نظر بگيريد. شما که از پول بيشتر بدتان نمي‌آيد؟ يا به شكرانه اين نعمت كه فردي آينده‌نگر بوده و دستتان به دهانتان مي‌رسد بخواهيد درصدي از درآمد سالانه خود را با رضايت كامل از اين طريق چه در زمان حيات يا بعد از آن به سازمان‌هاي خيريه يا هر کسي که دوست داريد ببخشيد.

نتيجه اينکه بيمه عمر و سرمايه‌گذاري به معني شراکت در جامعه، حفظ كرامت انساني در روزهاي مبادا و پس انداز براي آينده شما و عزيزانتان به شمار مي‌رود. اين کار بخش مهمي از سياست‌گذاري مالي زندگي شماست و بدون آن محافظت از كساني كه دوستشان داريد در اوضاع پر نشيب و فراز اقتصاد امروز كافي به نظر نمي‌رسد.

بيمه نامه عمر و پس انداز، بيمه نامه اي براي استفاده خريداردر حال نيست، بلکه هديه اي به اعضاي خانواده براي تامين نيازهاي آنان در سال هاي دور است، شايد با پس انداز ماهيانه 50 ال 100 هزار تومان نتوان سرمايه قابل توجهي را براي سال هاي آتي جمع آوري کرد؛ اما با خريد يک بيمه نامه عمر و پس انداز يا تشکيل سرمايه مي توان پوشش بيمه و سرمايه قابل قبولي را خريداري کرد.

 : نام و نام خانوادگی
  : شماره تماس
آدرس ایمیل
   : پیام

پشتبانی آنلاین

بیمه مسافرتی
بیمه مسافرتی شینگن
تهران - میرداماد-میدان مادر-خیابان سنجابی-بن بست یکم-پلاک8(ساختمان مهر)-طبقه اول-واحد 9
تلفن : 2641 2641- 021
ایمیل : info@novinbimeh.com
.کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت بیمه نوین می باشد ©