Demo2 first
بیمه عمر و بازنشستگی
Demo2 second
بیمه زنان خانه دار
Demo2 third
بیمه آتیه فرزندان
 
 
     رشد مناسب بیمه ی نوین در سال گذشته   93/05/12

رشد مناسب بیمه ی نوین در سال گذشته

 

مدیرعامل شرکت بیمه نوین گفت: با عملکرد مناسب مدیران، کارکنان و شبکه فروش، این شرکت در سال گذشته در مجموع از رشد قابل قبولی برخوردار بوده که با تلاش و کوشش همه همکاران این روند در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.


به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از روابط عمومی بانک اقتصادنوین غلامعلی غلامی در جمع نمایندگان منطقه دو این شرکت با اشاره به اینکه پرتفوی بیمه عمر و پس انداز شرکت، در سال گذشته حدود 16 درصد بوده است، گفت: طبق برنامه تلاش می‌کنیم در پایان سال 94 سهم بیمه عمر به بیش از 20 درصد افزایش یابد. همچنین در رشته‌های مسئولیت، آتش‌سوزی و باربری نیز به ترتیب رشد 33 درصدی، 30 درصدی و 29 درصدی صورت پذیرفته است.
وی در ادامه از اختصاص شرایط و تخفیفات ویژه به مشتریان خاص خبر داد و گفت: از آنجایی که صنعت بیمه در جهان علاوه بر توسعه محصولات به سوی مشتری محور شدن پیش می‌رود، به همین منظور در حال حاضر در شرکت برنامه‌هایی برای مشتریان خاص در دستور کار قرار دارد که انعقاد قرارداد بیمه‌های شخص ثالث و بدنه با شرایط اقساطی و تخفیفات برای پزشکان، وکلا، قضات، هیئت علمی دانشگاه‌ها و کارکنان بانک اقتصادنوین در دستور کار است.
غلامی همچنین با اشاره به اهمیت همکاری‌های بانکی و بیمه‌ای در استفاده از ظرفیت‌های متقابل افزود: اخیراً مذاکرات و توافقاتی بین بانک اقتصاد نوین و شرکت صورت گرفته است، که مزیت‌هایی برای نمایندگان برتر به همراه خواهد داشت.
همچنین برنامه‌ریزی و طراحی در سیستم صدور بیمه شخص ثالث مبنی بر استعلام خودکار از سایت بیمه مرکزی، برنامه‌ریزی برای پرداخت اقساط بیمه‌نامه‌های عمر از طریق دفترچه اقساط، پرداخت های الکترونیک، دستگاه‌های ای تی ام شبکه بانکی، بررسی شعب در خصوص قرارداد با بیمارستان‌ها و پزشکان در شهرستان‌ها از دیگر مباحث مطرح شده از سوی مدیرعامل شرکت بیمه نوین در دیدار با نمایندگان منطقه دو بود.
شرکت بیمه نوین از جمله شرکت‌های وابسته به بانک اقتصادنوین به شمار می‌رود که خدمات متنوع بیمه‌ای به هم وطنان عزیز ارایه می‌کند
.

 
 : نام و نام خانوادگی
  : شماره تماس
آدرس ایمیل
   : پیام

پشتبانی آنلاین

بیمه مسافرتی
بیمه مسافرتی شینگن
تهران - میرداماد-میدان مادر-خیابان سنجابی-بن بست یکم-پلاک8(ساختمان مهر)-طبقه اول-واحد 9
تلفن : 2641 2641- 021
ایمیل : info@novinbimeh.com
.کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت بیمه نوین می باشد ©